Zbiórki zdalne Radzymińskich Zuchów

Czuj!

Szanowni Rodzice zuchów z Radzymina, Jak większość z Państwa wie, zdecydowaliśmy najbliższe kilka zbiórek zuchowych przeprowadzić w formie zdalnej. Na ten moment nie potrafimy określić, czy będą to dwie zbiórki, czy pięć, reagujemy na bieżącą sytuację i zmieniające się przepisy epidemiologiczne. Co w związku z tą decyzją?

1. Zbiórki odbywają się co sobotę. Aktualnie wybieramy najlepszą do tego platformę internetową. Jeżeli mają Państwo jakieś propozycje, zachęcamy do pozostawienia komentarza 😊

2. Zuchy będą podzielone na dwie grupy. Zbiórka dla pierwszej grupy trwa w godz. 10:00-11:00, zbiórka dla grupy drugiej w godz. 11:05-12:05. Grupa pierwsza to zuchy o nazwisku zaczynającym się na litery A-K, druga grupa to zuchy o nazwiskach L-Ż.

3. W zbiórce mogą uczestniczyć wyłącznie te zuchy, które mają opłaconą SKŁADKĘ CZŁONKOWSKĄ. Przynależność do Związku Harcerstwa Polskiego niewątpliwie niesie ze sobą szereg zalet, ale jako członkowie jesteśmy również zobowiązani wywiązywać się z obowiązków – w tym opłacania składki na rzecz organizacji i gromady.

4. Rodzice, którzy w sobotę przyszli na sobotni dyżur, mogą spodziewać się specjalnej paczki wysłanej na ich adres pocztowy. Zachęcam zuchy do sprawdzania skrzynek. 😊 Osoby, które z różnych przyczyn nie stawiły się na dyżurze, zapraszam po odbiór paczki do izby harcerskiej w Radzyminie w czwartek (12.11.2020) w godz 17:00-19:00 oraz w piątek (13.11.2020) w godz 17:30-19:00. Paczki zawierają materiały i niespodzianki, których będziemy używać podczas zbiórek lub po nich. Prosimy, aby samemu nie otwierać paczek, druhna wytłumaczy na zbiórce co trzeba z nimi zrobić 😊

5. Dodatkowo osoby, które nie pojawiły się na dyżurze, proszę o wydrukowanie materiałów potrzebnych na najbliższą zbiórkę: https://1drv.ms/u/s!As-_svriI3ErixKrS3YfNKoiiuMO?e=M5b1hx 6. Jednocześnie część osób nadal nie wypełniła nowej zgody na przynależność. Można ją znaleźć na stronie www.szczep9.pl – zakładka „strefa dla rodzica” – „nowa zgoda na przynależność”. Do soboty pojawi się link poprzez który będzie możliwość połączenia się na zbiórkę.

Pozdrawiamy, Kadra zuchowa