Zbiórki Zuchów w roku harcerskim 2020/2021

Czuj! Drodzy Rodzice Radzymińskich Zuszków!

Długo wyczekiwany przez nas moment w końcu nastąpił – wracają STACJONARNE zbiórki!

Obecnie istniejące dwie gromady zuchowe 'Lotki Dedala’ (żeńska gromada) oraz 'Leśni Zdobywcy’ (męska gromada) ponownie łączą się w jedność, dzięki czemu powstaje 9 Radzymińska Gromada Zuchowa 'Leśni Zdobywcy’ dla dziewczynek i chłopców.

Mimo ogromnej radości, nie mogło obyć się bez pandemicznych ograniczeń. Zgodnie z nowymi wymaganiami musimy ograniczyć ilość zuchów w gromadzie do 20 osób. W związku z tym musimy przeprowadzić zapisy do nowej, koedukacyjnej gromady zuchowej.

Proszę o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: ola.lewczuk@wp.pl lub SMS pod nr 516-494-499. Pierwszeństwo w zapisach mają zuchy, które już regularnie uczęszczają na zbiórki, jeżdżą na biwaki/obozy i aktywnie uczestniczą w życiu gromady.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy (16.09.2020r) do końca dnia. Dzień zbiórek gromady: sobota Godzina: 10:00-11:30 Miejsce: izba harcerska w Radzyminie

W razie pytań proszę kontaktować się z Druhną Olą pod nr 516 494 499, adres e-mail: ola.lewczuk@wp.pl lub z Druhną Sylwią pod adres: sylwia.dutkiewicz@zhp.net.pl

Brak opisu.